Arbetsrätt & Förhandling

Publicerad 15 dec 2015
Dela:
Bild på Antje Dedering

Antje Dedering

Förhandlingschef/chefsjurist

08-762 74 39

a.dedering@visita.se
Bild på Susan Thimansson

Susan Thimansson

Assistent

Koordinerar och ansvarar för avdelningens administration

08-762 74 58

s.thimansson@visita.se
Bild på Andreas Ahlén

Andreas Ahlén

Arbetsrättsjurist

Arbetsrätt och kollektivavtalsfrågor

08-762 74 69

a.ahlen@visita.se
Bild på Niklas Berthelson

Niklas Berthelson

Arbetsrättsjurist

Arbetsrätt och kollektivavtalsfrågor

08-762 74 43

n.berthelson@visita.se
Bild på Camilla Hedström

Camilla Hedström

Arbetsrättsjurist

Arbetsrätt och kollektivavtalsfrågor. (Föräldraledig till 14 aug 2017)

08-762 74 11

c.hedstrom@visita.se
Bild på Linda Thomasson

Linda Thomasson

Arbetsrättsjurist

Arbetsrätt och kollektivavtalsfrågor och processer i domstol

08-762 74 55

l.thomasson@visita.se
Bild på Lina Tidell

Lina Tidell

Arbetsrättsjurist

Arbetsrätt och kollektivavtalsfrågor.

08-762 74 48

l.tidell@visita.se
Bild på Linda Widestedt

Linda Widestedt

Arbetsrättsjurist

Arbetsrätt och kollektivavtalsfrågor

08-762 74 53

l.widestedt@visita.se
Bild på Peter Forslund

Peter Forslund

Arbetsrättsjurist/regionchef

Arbetsrätt och kollektivavtalsfrågor. Region Västra

031-62 94 69

p.forslund@visita.se
Bild på Sophie von Knorring

Sophie von Knorring

Arbetsrättsjurist

Arbetsrätt och kollektivavtalsfrågor. Region Södra

040-35 25 55

s.vonknorring@visita.se
Bild på Andreas Gemrud

Andreas Gemrud

Arbetsrättsjurist

Arbetsrätt och kollektivavtalsfrågor. Region Västra

031-62 94 68

a.gemrud@visita.se
Bild på Louise Nordenhök

Louise Nordenhök

Arbetsrättsjurist

Arbetsrätt och kollektivavtalsfrågor.

08-762 74 13

l.nordenhok@visita.se
Bild på Johan Svensson

Johan Svensson

Arbetsrättsjurist

040-35 25 56

j.svensson@visita.se
Bild på Victor Wiklert

Victor Wiklert

Arbetsrättsjurist

08-762 74 57

v.wiklert@visita.se
Bild på Jeanette Siwerman

Jeanette Siwerman

Arbetsrättsjurist

Arbetsrätt och kollektivavtalsfrågor.

08-762 74 31

j.siwerman@visita.se