Visita Norrland

Publicerad 21 mar 2016
Dela:
Visita Norrlands region omfattar Västernorrland, Jämtland, Västerbotten, Norrbotten samt Gävleborg med undantag av Gästrikland.

Inför årsmötet 2017

Styrelse för Visita Norrland till 2017 års stämma.pdf

Årsberättelse 2016 Visita Norrland.pdf

Resultaträkning Visita Norrland 2016.pdf

Visita Norrland föreningsstämma dagordning årsmöte 2017.pdf

Linda Frohm, ordförande, Hotell Valhall i Kalix, Linda.frohm@hotellvalhall.com

Katarina Magnusson, vice ordförande,Tages Restaurang & Kök i Östersund, katarina@tages.se

Catarina Molitor Sjöberg, Box Destilleri i Bjärtrå, Kramfors, Catarinamoltorsjoberg@boxwhiskey.se

Cecilia Lindh, Trillevallens Högfjällshotell, Cecilia.lindh@trillevallen.com

Francis Kuo, Restaurang Waldorf, Luleå, Francis.kuo@me.com

Mia Karlsson Jonsson, Rex Bar & Grill, Umeå, mia@rexbar.com

Susanne Andersson Pripp, Hotell Ett, Östersund, Susanne.pripp@hotellett.com

Ulf Steringer, Compass Group i Sundsvall, ulf.steringer@compassgroup.se

Göran Axell, Best Western Hotell SöderH, Söderhamn, Goran.axell@hotellsoderh.se

Bild på Teres Gärdin

Teres Gärdin

Regionkommunikatör för Visita Norrland

Medlemsaktiviteter och lokal opinionsbildning.

063-14 10 99

t.vagelind@visita.se
Bild på Niklas Berthelson

Niklas Berthelson

Arbetsrättsjurist

Arbetsrätt och kollektivavtalsfrågor

08-762 74 43

n.berthelson@visita.se
Bild på Linda Widestedt

Linda Widestedt

Arbetsrättsjurist

Arbetsrätt och kollektivavtalsfrågor

08-762 74 53

l.widestedt@visita.se
Bild på Telefonrådgivning

Telefonrådgivning

Arbetsgivarfrågor

08-762 74 10