Visita Södra

Publicerad 5 jul 2017
Dela:
Visita Södras region består av Skåne, Blekinge, Kalmar och Kronobergs län, samt södra delen av Hallands län till och med Halmstad kommun.

Handlingar årsmöte 2017

AR VISITA Södra 170316.pdf

Styrelse Visita södra 2017.pdf

______________________________________________________________________________________________

Nina Christensson, ordförande, SMAK Malmö Konsthall nina.smak@telia.com

Stina Porsgaard vice ordförande, Stadshotellet Västervik stina.porsgaard@stadshotellet.nu

Benedikte Holmberg Mc Donalds Benedikte.Holmberg@se.mcd.com

Jeanette Bohman Skivarps Gästis jeanette@skivarp.com

Mikael Ahlqvist Etagegruppen mikael@etagegruppen.se

Andreas Strömberg Halltorps Gästgiveri andreas@halltorpsgastgiveri.se

Jenny Grönlund, Fredenborgs camping, jennygronlund@gmail.com

Mikael Wallin, MWM events, micke@mwmevents.se

Nina Ulvinen, Malmö Arena Hotel, nina.ulvinen@malmoarenahotel.com

 

Regionkontor i Malmö 

Jörgen Kocksgatan 1B. Box 186, 201 21 Malmö

Bild på Claes Sandvig

Claes Sandvig

Regionkommunikatör/regionchef för Visita Södra

Medlemsaktiviteter och lokal opinionsbildning.

040-35 25 18

c.sandvig@visita.se
Bild på Sophie von Knorring

Sophie von Knorring

Arbetsrättsjurist

Arbetsrätt och kollektivavtalsfrågor. Region Södra

040-35 25 55

s.vonknorring@visita.se
Bild på Shkurta Pepaj

Shkurta Pepaj

Arbetsrättsjurist

Arbetsrätt och kollektivavtalsfrågor.

040-35 25 56

s.pepaj@visita.se
Bild på Telefonrådgivning

Telefonrådgivning

Arbetsgivarfrågor

08-762 74 10