Visita Stockholm

Publicerad 11 nov 2016
Dela:
Visita Stockholms region omfattar Stockholms län.

Inbjudan till Visita Stockholms årsmöte

Verksamhetsberättelse 2016

Bokslut och revisionsberättelse 2016

Ledamöter Visita Stockholm 2016/2017

Katarina Romell -  ordförande, Görvälns Slott  Katarina.romell@gorvalnsslott.se

Ricard Constantinou - vice ordförande Panini Trading AB Ricard@panini.nu

Niklas Ahlbom Niklas Ahlbom Holding AB Niklas@restauranggoteborg.se

Stefan Söderman Mässrestauranger AB Stefan.Soderman@massrestauranger.se

Andreas Häggqvist Flottsbro Friluftsområde Andreas.Haggqvist@huge.se

Pontus Frithiof Pontus Group AB Pontus.Frithiof@pontusfrithiof.com

Pia Djupmark Grand Hotel Pia.Djupmark@grandhotel.se

Monika Malmén Stockholm City Conference Centre Monika.Malmen@stoccc.se

Anna Spjuth Nordic Choice Hotels @ Urban Escape Anna.Spjuth@choice.se

Hobil Rhawi Duvel Café Hobil.Rhawi@live.com

Ingmari Pagenkemper Södra Teatern ingmari.pagenkemper@sodrateatern.se

 

Bild på Sara Nordström

Sara Nordström

Regionkommunikatör  för Visita Stockholm

Medlemsaktiviteter och lokal opinionsbildning.

08-762 74 29

s.nordstrom@visita.se
Bild på Telefonrådgivning

Telefonrådgivning

Arbetsgivarfrågor

08-762 74 10