Visita Stockholm

Publicerad 18 apr 2017
Dela:
Visita Stockholms region omfattar Stockholms län.

Ledamöter Visita Stockholm 2017/2018

Per Lydmar -  ordförande, Eataly  lydmar@lydmar.com

Niklas Ahlbom - vice ordförande Niklas Ahlbom Holding AB Niklas@restauranggoteborg.se

Ricard Constantinou Panini Trading AB Ricard@panini.nu

Stefan Söderman Grupp F12 Stefan.Soderman@gruppf12.com

Andreas Häggqvist Flottsbro Friluftsområde Andreas.Haggqvist@huge.se

Pia Djupmark Grand Hotel Pia.Djupmark@grandhotel.se

Monika Malmén Stockholm City Conference Centre Monika.Malmen@stoccc.se

Anna Spjuth Comfort Hotels Anna.Spjuth@choice.se

Hobil Rhawi Duvel Café Hobil.Rhawi@live.com

Ingmari Pagenkemper Södra Teatern ingmari.pagenkemper@sodrateatern.se

Henrik Hermansson Local Market Group Henrik@localmarketgroup.se

 

Bild på Sara Nordström

Sara Nordström

Regionkommunikatör för Visita Stockholm

Medlemsaktiviteter och lokal opinionsbildning.

08-762 74 29

s.nordstrom@visita.se
Bild på Telefonrådgivning

Telefonrådgivning

Arbetsgivarfrågor

08-762 74 10