Publicerad 2023-03-25

Ledamöter i Visita Södra 2023/2024

Stina Porsgaard, ordförande, Porsgaard Consulting stina@porsgaardconsulting.com
Annika Birkfeldt, vice ordförande, Elite Hotels, annika.birkfeldt@elite.se
Anna Barkevall, Böda Sand, anna@bodasand.se 
Fredrik Berg, Brasserie Fridolf, fredrik@ochvin.se  
Martin Bergvall Nilsson, Kallskänken, martin@kallskanken.nu
Sadoo Iskandarani Laziza , sadooi@laziza.se 
Jesper Rognefall PM & Vänner,  jesper@pmhotel.se  
Ingrid Svensson, Mossbylund, i.svensson@mossbylund.se  
Marcus Thuresson, GRAM Group, marcus.thuresson@gramgroup.se
Johan Walterström, Moosehead johan@moosehead.se 


Dokument

Årsredovisning Visita Södra 2023
Revisionsberättelse Visita Södra 2023
Verksamhetsberättelse Visita Södra 2023
Valberedningens förslag till ledamöter årsmöte 2024
Proposition om stadgeändring
Bilaga nya stadgar Visita Södra
Proposition om arvoden

Uppdatera din webbläsare för bästa upplevelse på den här webbplatsen