Publicerad 2023-09-15

Årsredovisning Visita Södra 2022
Verksamhetsberättelse 2022

Ledamöter i Visita Södra 2023/2024

Stina Porsgaard, ordförande, Porsgaard Consulting stina@porsgaardconsulting.com
Annika Birkfeldt, vice ordförande, Elite Hotels, annika.birkfeldt@elite.se
Anna Barkevall, Böda Sand, anna@bodasand.se 
Fredrik Berg, Brasserie Fridolf, fredrik@ochvin.se  
Martin Bergvall Nilsson, Kallskänken, martin@kallskanken.nu
Sadoo Iskandarani Laziza , sadooi@laziza.se 
Jesper Rognefall PM & Vänner,  jesper@pmhotel.se  
Ingrid Svensson, Mossbylund, i.svensson@mossbylund.se  
Marcus Thuresson, GRAM Group, marcus.thuresson@gramgroup.se
Johan Walterström, Moosehead johan@moosehead.se 

Regionkontor i Malmö

Postadress:
Box 186
201 21 MALMÖ

Besöksadress:
Navigationsgatan 1 A
211 20 Malmö

Tel: 040-35 25 00

Stipendium

Visita Södras utbildningsstiftelse har som uppgift att främja yrkeskunnandet inom hotell- och restaurangnäringen i södra Sverige, via stipendier till undervisning och utbildning.

Läs mer och ansök här


Claes-Sandvig

Claes Sandvig

Regionansvarig Visita Södra

Medlemsaktiviteter och lokal opinionsbildning.

Uppdatera din webbläsare för bästa upplevelse på den här webbplatsen