Publicerad 2023-03-25

Ledamöter i Visita Norrland 2023/2024

Linda Frohm, ordförande, Hotell Valhall i Kalix, linda.frohm@hotellvalhall.com
Petter Nyberg, vice ordf, Restaurang CG:s Luleå, petter.nyberg@restaurangcg.se
Isabel Hamilton, Åre Bed & Breakfast, isabel@arebb.se
Sara Johansson, Blå Huset Umeå, sara.johansson@blahuset.nu 
Dennis Lind, Camp Ripan Kiruna, dennis@ripan.se
Kristian Nebes, Orbaden Spa & Resort, kristian.nebes@orbaden.se
Katarina Magnusson, Tages Konditori & Kök i Östersund, katarina@tages.se
Susanne Wernersson, Hotel Baltic Sundsvall, susanne@baltichotell.com
Roger Vikström, Kittelfjällsliftarna, roger@kittelfjall.com


Regionkontor Östersund

Pedagogens väg 2
831 40 Östersund


Visita Norrlands stipendium

Vår näring består av många fantastiska medarbetare med stor potential och inspirerande personer som gjort betydande insatser. Dessa stipendier är ett sätt att lyfta fram dem. Läs mer här och skicka in din nominering senast 26 augusti 2024.


Sara Sidén

Regionansvarig Visita Norrland
Medlemsaktiviteter och lokal opinionsbildning.

Uppdatera din webbläsare för bästa upplevelse på den här webbplatsen